מתנה לחייל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

החיילים היקרים שלנו משרתים אותנו יום ולילה, במיוחד בתקופה זו שבה כל המדינה במתח וכולנו מנסים לשמור על שפיות מסוימת. אם יש זמן טוב להעלות את המורל של החיילים היקרים שלנו, בוודאי בני משפחה יקרים העומדים להתגייס או שהם כבר חיילים – זה בהחלט הזמן הזה. 

באתר ג'נטלמן תוכלו למצוא מגוון מתנות לחיילים, בדגש על גאדג'טים מדליקים ואביזרים שימושיים שיוכלו לשמש את החיילים בשטח, בבסיס, בהפסקה שלהם, במהלך פעילות ועוד. 

אילו מתנות הכי מומלצות לחיילים?

·         מצתים – באתר ג'נטלמן תמצאו מגוון רחב של מצתים מדליקים שתוכלו להעניק כמתנה לחייל שלכם. אם מדובר על מצתי זיפו בעיצובים מיוחדים, מצת בעיצוב רימון, מצת בעיצוב אקדח ועוד. מצתים יכולים להועיל מאוד בבסיס ובשטח, ולא רק לצרכי עישון. על מנת להפוך את המצית למתנה ייחודית, ניתן להוסיף לו הקדשה אישית באמצעות חריטת לייזר. 

·         קוצץ זיפים – הקוצץ שלנו מסדרת NANO בעל 2 ראשים מתחלפים ומתאים לשמירה על מראה אסתטי: סידור הזקן, הסרת שיערות מהאף והאוזניים. כידוע, חיילים נדרשים למראה מדוגם על פי כללי צה"ל, אבל רובם היו רוצים להיראות טוב גם בלי קשר לאותם כללים. הגבר המודרני, שהוא כל אחד מהחיילים שלנו, דואג לשמור על אסתטיקה, ניקיון ומראה חיצוני, ולכן מכשיר זה יכול לסייע לו לעשות זאת גם כאשר הוא בשירות. אם אתם מחפשים מתנה לחייל המתגייס זו יכולה להיות מתנה מושלמת.

·         לדרמן 19 כלים מסדרת SUPERTOOL – אחד המוצרים היותר פופולריים בקטלוג שתמיד שימושי לחיילים ולכל אדם למעשה. אם אתם מחפשים מתנה לחייל קרבי זו יכולה להיות אופציה נהדרת. למרות שגם האופציה הבאה מעניינת במיוחד.

·         שעונים – בג'נטלמן תמצאו מגוון סוגים של שעוני יד אך דגמים ספציפיים, לרבות דגמים עם צד דיגיטלי, רצועת סיליקון שחורה, סטופר, שעוני G-SHOCK, יכולים להועיל מאוד לכל חייל לעמידה בזמנים וכן לצרכים נוספים בשטח ובבסיס. ישנם גם שעונים עמידים במים ואחרים בעלי תכונות חיוניות אחרות.

לסיכום, חיפוש מתנה לחייל מעולם לא היה פשוט יותר. המוצרים שהצגנו כאן הם רק חלק קטן מהאופציות המגוונות שתוכלו להעניק לחייל שלכם. היכנסו לקטלוג המתנות לחיילים ומצאו את המתנה המושלמת מבחינתכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז למתנות ממותגות

חברתנו היא מובילה בתחום מכירה והפקת מתנות ממותגות לכל סוגי האירועים והלקוחות. בן אם מדובר באירועים עסקיים (ערבי חברה, אירועי לקוחות, כנסים) ובין אם מדובר באירועים פרטיים - חברתנו תדאג לכם למתנות ייחודיות, מקוריות ויצירתיות עם מיתוג מיוחד שישמח כל אורח!

אז מה היה לנו בכתבה: