מיתוג מוצרי נייר: גם מתנה פשוטה בכנס יכולה לשאת בה ערך

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מיתוג מוצרי נייר המוענקים כשי בכנסים מקצועיים, יכול לתפקד ככלי יעיל ומשמעותי בקידום יחסי הציבור ובחיזוק המותג של בית העסק או היזם שעורך את האירוע העסקי. 

לעתים קרובות אנו נחפש אחר מתנות לאורחי ובאי הכנס בעלויות אסטרונומיות, זאת בעוד שמוצרי נייר פשוטים למדי, יכולים לעשות בדיוק את העבודה הנכונה עם המיתוג הנכון.

הרצאה

מדוע מוצרי נייר?

מוצרי נייר הם מתנות שימושיות, מעשיות ופרקטיות. נדגים זאת למשל על לוחות שנה, מחברות ממותגות ופנקסים; כל אלו הם מוצרים שלרוב נשמרים לאורך זמן ומשמשים את מקבלי המתנה על בסיס יומי.

כאשר מוצרים אלה נושאים את לוגו ומסר בית העסק, כמו גם מעין מוטו שיווקי מסוים, הרי שהם מהווים פרסומת מתמשכת המגיעה לקהל רחב ומגוון.

מוצרי נייר מגלמים בתוכם לא רק תועלת, אלא גם הם מאפשרים לנו להפיק מתנות אלגנטיות ויוקרתיות בעלויות נמוכות באופן יחסי.

יתרונות מיתוג מוצרי נייר

חשיפה ממושכת היא בסופו של דבר שם המשחק. מוצרי נייר כמו לוחות שנה, מחברות ופנקסים נמצאים בשימוש יומיומי וממוקמים על שולחנות עבודה, בתיקים אישיים ובמשרדים. כך נחשף הלוגו של העסק פעמים רבות ביום לעובדים, ללקוחות פוטנציאליים, בבית ועוד.

כל זאת תוך שהם מתאפיינים בעלות נמוכה יחסית לכלי פרסום אחרים. מוצרי נייר הם זולים יחסית להפקה ובכך מאפשרים פנייה רחבה לקהל יעד גדול.

נוסיף לכך את אלמנט השימושיות, כאשר מדובר במתנות שימושיות למדי המעודדות את מקבלי המתנה להשתמש בהן ולהעריך את המותג המספק אותן.

ובל נשכח כי מדובר בכנס מקצועי! מתנות נייר ממותגות ושימושיות כמו מחברות המוענקות לבאי הכנס, מסייעות ליצור רושם מקצועי, מכובד ורציני. כל מוזמן ומוזמנת לכנס, יעריכו את בית העסק שערך את האירוע העסקי, ומדובר בכלי שיווקי נהדר עם השפעה רחבת היקף.

מדהים! באילו סוגי מוצרי נייר מומלץ להשתמש למיתוג?

לוח שנה הם אמצעי נהדר למיתוג, תוך שלוח שנה הוא מוצר שמלווה את המשתמש לאורך כל השנה. ניתן למתג כל חודש בלוגו, בתמונות או במסר שיווקי קצר.

מחברות ממותגות הן כלי שימושי מאוד בעיקר בכנסים בהם באי האירוע ירצו לכתוב רשמים ומידע המועבר בהרצאות. מחברות עם לוגו העסק או מסר שיווקי הן מתנה שימושית שגם יכולה לשמש את מקבל המתנה בבית. 

לחילופין ניתן גם להשתמש בפנקסים קטנים שהם פרקטיים ונוחים לנשיאה, מה שהופך אותם לכלי פרסום מצוין. פנקסים עם לוגו העסק יכולים להפוך לאמצעי פרסום נייד, ותוכלו גם לצייד את סוכני המכירות שלכם שמתניידים לבתי הלקוח, יחד עם פנקסים ממותגים שגם יינתנו כמתנה ללקוחות שקיבלו שירות.

כמה טיפים לסיום

הקפידו על עיצוב מוקפד, והשקיעו בעיצוב מרשים ומקצועי. עיצוב שיעביר את המסר של העסק בצורה ברורה ואסתטית. שימוש בצבעי המותג, בלוגו ובגופנים הייחודיים יכול לחזק את הזיהוי עם העסק.

מומלץ לבחור בחומרי גלם איכותיים, ולא להעניק מתנה מנייר שאיננה מייצגת אתכם נאמנה. בחירה בנייר איכותי ובכריכות עמידות יכולה להעניק למוצרים מראה מכובד ותחושת יוקרה, שתחזק את הרושם החיובי על המותג.

ולסיום, שימו לב לפרטים הקטנים, האלמנטים שיענו במדויק על צורכי באי הכנס. האם מדובר בכנס שמדבר בעיקר למשפחות? ייתכן שפאזלים ממותגים שילדי המוזמנים יוכלו לשחק בהם, יעשו את עבודתם נאמנה הרבה יותר מאשר מחברת ממותגת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז למתנות ממותגות

חברתנו היא מובילה בתחום מכירה והפקת מתנות ממותגות לכל סוגי האירועים והלקוחות. בן אם מדובר באירועים עסקיים (ערבי חברה, אירועי לקוחות, כנסים) ובין אם מדובר באירועים פרטיים - חברתנו תדאג לכם למתנות ייחודיות, מקוריות ויצירתיות עם מיתוג מיוחד שישמח כל אורח!

אז מה היה לנו בכתבה: