כרטיס אשראי לעסק – למה חשוב להחזיק אותו ואיך מזמינים בצורה נכונה?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

בעלי עסקים, קטנים וגדולים, נוהגים לעשות הפרדה מוחלטת בין החשבון העסקי לחשבון הפרטי. כך נהוג לעשות בכל בית עסק, על מנת שיהיה אפשר לנהל את חשבון העסק בצורה נכונה ומדויקת ולא לערב בו הוצאות פרטיות. כך אפשר לדייק יותר בבניית התקציב ובאופן בו משתמשים בכסף שעומד לרשות בית העסק, אך זה גם משמעותי וחשוב בהיבט של התנהלות מול הרשויות השונות. 

מאחר ויוצרים חשבון נפרד לבית העסק, הרי מתבקש שיהיה גם כרטיס אשראי לעסק בנפרד ולא להשתמש בכרטיס אשראי הפרטי. זאת בהנחה כמובן שיש צורך להחזיק כרטיס כזה. בפרט זה נכון אם מדובר על בתי עסק בינוניים וגדולים, שם ההוצאות המתבצעות באמצעות כרטיס אשראי הן משמעותיות. במקרים אלו, חשוב ומשמעותי לייצר את ההפרדה בין הפרטי לעסקי.

לפני שנסביר מה זה כרטיס אשראי לעסק ולמה חשוב להחזיק אותו, צריך לומר, ישנם מקרים, בעיקר אצל בעלי מקצוע קטנים עם מחזור עסקי מצומצם, שמשתלם להם להחזיק כרטיס אשראי אחד שיהיה עסקי ובנוסף, במידה ואפשר ויש צורך, להחזיק כרטיס אשראי שישרת את משק הבית.

מה זה כרטיס אשראי לעסק?

הרעיון של כרטיס אשראי לעסק הוא מאוד פשוט. זה כרטיס שנועד אך ורק להוצאות של בית העסק. הוא לא נועד לשרת את בעל הכרטיס לצרכים אישיים. הכרטיס יהיה רשום על שם בית העסק (בעליו יהיו רשומים כמי שאחראים עליו), והוא יהנה מהטבות שונות שכרטיס רגיל לא בהכרח נהנה מהם.

לדוגמא, אפשר ליהנות מהטבות כגון: לא צריך לשלם דמי כרטיס בשנה הראשונה, אפשר לפרסום תשלומים מסוימים ללא ריבית, החזרים על קניות מסוימות, ניתן לשלם הוצאות לרשויות ללא ריבית, מסגרת אשראי רחבה, מועדי חיוב שונים, אפשרות להזמין מטבע חוץ בתנאים משתלמים ועוד. כמו כן, בדומה לכרטיסי אשראי פרטיים, גם במקרה של כרטיס אשראי לעסק השימוש בו יכול להתבצע ללא מגע, בעזרת מכשירים חכמים.

איך מזמינים כרטיס אשראי בצורה נכונה?

לפני שמזמינים כרטיס אשראי לעסק, צריך לבחון מה התנאים שכל חברה מעניקה, איזה כרטיס משתלם לקנות ואיך אפשר להשתמש בו בצורה אפקטיבית להוצאות של בית העסק. חשוב גם לבדוק, איך ניתן לייצר תהליך עבודה אפקטיבי כך שלא יהיה צורך לשלם עמלות או ריביות מיותרות.

בסופו של דבר, הבחירה להשתמש בכרטיס מסוים נובעת מהתנאים וההטבות שהכרטיס מציע וכן מהיבטים הקשורים לשירות ולאופן בו החברה שמספקת את הכרטיס, מייצרת סביבה עסקית נעימה ואטרקטיבית יותר לבית העסק. חשוב לדעת שאם יש בעיה מסוימת או יש צורך בפתרון לדבר ספציפי, החברה תדע להעמיד את התנאים הטובים ביותר לשם כך ויש לה את האנשים המתאימים לעשות זאת. בצורה כזו, יהיה אפשר להשתמש בכרטיס באופן אטרקטיבי לבית העסק.

 אשראי

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז למתנות ממותגות

חברתנו היא מובילה בתחום מכירה והפקת מתנות ממותגות לכל סוגי האירועים והלקוחות. בן אם מדובר באירועים עסקיים (ערבי חברה, אירועי לקוחות, כנסים) ובין אם מדובר באירועים פרטיים - חברתנו תדאג לכם למתנות ייחודיות, מקוריות ויצירתיות עם מיתוג מיוחד שישמח כל אורח!

אז מה היה לנו בכתבה: