איך לשדרג את אירועי הקיץ שלכם עם כובעים ממותגים?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

למה משמשים הכובעים הממותגים?

הקיץ הגיע ואיתו האירועים שלכם. במקום להסתפק בכובעים רגילים, למה שלא לשדרג את האירועים שלכם עם כובעים ממותגים? החל מכובע מצחיה ממותג ועד לכובע דריי פיט עם לוגו חברה, אפשר להפוך את האירוע שלכם למיוחד ולזכור.

לפנק את העובדים שלכם לקיץ

הכובעים המודפסים לא רק שמגבירים את הייחוד של העסק שלכם, אלא גם מקנים להם תחושה של שייכות לחברה. כאשר הם נושאים את כובע החברה, הם מרגישים מחויבים יותר, מאוחדים יותר, וחשובים יותר. זה יכול להגביר את מורל העובדים ולשפר את ביצועיהם.

הדפסה על כובעים לאירועים מיוחדים

אחד הצעדים הראשונים בבחירה בכובעים ממותגים הוא לבחור הדפס. הדפסה על כובעים לאירועים מיוחדים יכולה להכיל את הלוגו של החברה, שמות העובדים, סלוגנים, ואפילו תמונות. הדפסה ממותגת יכולה להוסיף לכובעים טאץ' אישי שמזכיר לעובדים את תרומתם לאירוע.

כובע מצחיה ממותג כפריט מזכרת מהאירוע

הכובעים הממותגים לא רק שמשדרגים את האירוע, אלא גם משמשים כמזכרת. כל עובד שמחזיק בכובע מצחיה ממותג מהאירוע, יוכל להזכר בו בנעימות. הכובע יכול לשמש גם כמתנה לכנסים, מתנה כיפית, לא יקרה וסופר מגניבה.

כובע דריי פיט עם לוגו חברה לאירועים בחוץ

אם האירוע שלכם מתבצע בחוץ, כובע דריי פיט עם לוגו חברה יכול להיות בחירה מעולה. בנוסף להגנה מהשמש, הכובע מעניק לעובדים מראה מקצועי ומאוחד, וכמובן לשמש את העובדים לאחר מכן בפעילות ספורט אחרות.

ביזינג – מומחים למוצרים ממותגים

אצלינו בביזינג, תוכלו להינות ממגוון מוצרים ממותגים לקיץ, כפכפים ממותגים, כסאות חוף ממותגים, חולצות ממותגות ועוד מגוון מוצרים עם המיתוג המושלם ובהתאמה אישית לחברה שלכם.

 כובע ממותג – הבחירה הנכונה לקיץ

לסיכום, כובעים ממותגים הם הבחירה האידאלית לעונת הקיץ החמה. בין אם מדובר בכובע מצחיה ממותג או כובע כותנה עם לוגו חברה, הם משלבים בין פונקציונאליות לאסתטיקה, ומאפשרים לחברתכם להביא את המותג שלה לקהל הרחב באופן מרשים.

בנוסף, הדפסה על כובעים לאירועים מיוחדים מציעה לכם את האפשרות להפתיע את העובדים שלכם ולהציג את החברה שלכם באור חיובי ומקצועי. כובעים ממותגים הם פריט פרסום מדהים, שלא רק מסייע בשיווק החברה, אלא גם מגביר את התחושה של שייכות של העובדים לחברה.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז למתנות ממותגות

חברתנו היא מובילה בתחום מכירה והפקת מתנות ממותגות לכל סוגי האירועים והלקוחות. בן אם מדובר באירועים עסקיים (ערבי חברה, אירועי לקוחות, כנסים) ובין אם מדובר באירועים פרטיים - חברתנו תדאג לכם למתנות ייחודיות, מקוריות ויצירתיות עם מיתוג מיוחד שישמח כל אורח!

אז מה היה לנו בכתבה: